Festiwal charytatywny wspierający młodych artystów

20 czerwca 17:00 na tej stronie

O ŻUKu

ŻUK - Żeromski Usłany Koncertami szkolny festiwal muzyczny XL Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego. Zeszłoroczną, II edycję Festiwalu odwiedziło ponad 1000 osób. Po tym sukcesie Samorząd szkolny podjął się organizacji III edycji. Prace trwały do momentu wybuchu pandemii... Jednak postanowiśmy się nie poddawać. Organizujemy ŻUK-a ONLINE.

Zapraszamy do współpracy artystów. Tym razem spotkamy się w Internecie. Festiwal odbędzie się 20 czerwca 2020r. i zostanie przeprowadzony zgodnie z zachowaniem procedur sanitarnych.

ŻUK ONLINE nie będzie miał formy konkursu - wydarzenie ma charakter charytatywny. Połączymy go ze zbiórką pieniędzy na pomoc w walce z koronawirusem.

Better days are coming Better days are coming Better days are coming Better days are coming
Better days are coming Better days are coming Better days are coming Better days are coming

Pomagamy!

W tym roku formuła festiwalu jest zupełnie inna. Spotykamy się w internecie, a zamiast konkursu będzie miała miejsce zbiórka charytatywna wraz z licytacją! Więcej informacji na temat przedmiotów, które będzie można wylicytować już w najbliższym czasie na naszej stronie i na naszym Facebooku.

Czekamy na Ciebie

Jeżeli chcesz wziąć udział w naszym wydarzeniu wystarczy że wypełnisz formularz zgłoszeniowy! Na zgłoszenia czekamy do 10 czerwca. Macie pytania? Piszcie do nas na naszym Facebooku lub na organizacja.zukfestival@gmail.com

Zgłoś się jako artysta

Partnerzy

© 2021 Samorząd XL LO</> with ❤️ by micorix